Z6i GEN II 2-12X50 BT SR (Swarovski)

dostupnost: na dotaz

56 800


Puškohled Swarovski Z6i L 2-12x50, II.geneace s lištou a  Balistickou věží Swarovski

Tento univerzální puškohled je spolehlivým přístrojem pro použití za šera v jakémkoli terénu, dokáže se ideálně vyrovnat s lovem na pohyblivé cíle v lese a stejně dobře s extrémě dlouhou střelbou na otevřených polích.

V nabídce jsou záměrné osnovy: 4A-I

BALISTICKÁ VĚŽ s uzamykacím mechanismem.

Přesnost zbraní, nábojů a optických přístrojů se za poslední roky značně zvýšila, čímž se stala střelba na dlouhou vzdálenost technicky možnou. Avšak požadavky kladené na lovce jsou velké a kromě přesného změření vzdálenosti jsou nezbytná řešení poskytující přesný záměrný bod pro přesné výstřely na cíl na dlouhou vzdálenost. Balistická (BT) věž SWAROVSKI OPTIK vám umožňuje udržet nástřel při střelbě na různé vzdálenosti. Jednoduchá, přesná a praktická. Balistickou věž si můžete nastavit sami v několika snadných krocích a přesně ji přizpůsobit vaší zbrani. Zvolenou vzdálenost můžete kdykoli měnit. Kromě čtyř označených vzdáleností existují další možnosti nastavení vzdálenosti. Pro výpočet nezbytných nastavení (počet kliknutí) vámi požadované vzdálenosti použijte náš vlastní balistický program vytvořený za tímto účelem.Orientační výstupek na balistické věži ukazuje,zda používáte základní nastavení, nebo ne. Lze jej poměrně snadno nalézt i za šera.

Balistická věž s uzamykacím mechanismem :

Uzamykací mechanismus umístěný na základně balistické věže zabraňuje jejímu náhodnému otočení – je tak zajištěno, že se balistická věž otáčí pouze pod vaší kontrolou. MODEL Y S BALISTICKOU VĚŽÍ :Z6i 1,7-10x42 BT, Z6(i) 2,5-15x44 P BT , Z6i 2-12x50 BT Z6(i) 2,5-15x56 P BT, Z6(i) 3-18x50 P BT, Z6(i) 5-30x50 P BT .Balistickou věž lze také dodatečně upevnit v továrně na všechny výše uvedené modely.

 

Model Z6(i) definuje nové standardy na trhu s puškohledy: pod elegantním zevnějškem se ukrývá nejmodernější technologie, která od základu změnila praktické výhody puškohledu. Přesná optika puškohledu Z6(i) nabízí bezkonkurenční optický výkon bez kompromisů. Větší rozsah šestinásobného zoomu, volitelně osvětlený nebo neosvětlený záměrný kříž a větší vzdálenost očí zajišťují více flexibility, vyšší přesnost a větší bezpečnost při lovu. Od té doby, co byl puškohled Z6(i) uveden na trh, se na něj spoléhá více než 100 000 lovců po celém světě – v každé situaci. Jaké má 6 násobný zoom výhody ? Zoom popisuje nastavitelný rozsah zvětšení v optických přístrojích. Čím větší je faktor zoomu, tím větší je tento rozsah. Nejmenší zvětšení je charakteristické velkým zorným polem, zatímco největší zvětšení umožňuje perfektně ostré zachycení cíle. S 6násobným zoomem proto máte to nejlepší od obojího: největší možné zorné pole v kombinaci s nejjemnějším možným detailem, kterého lze se zoomovým puškohledem dosáhnout.

 

6 násobný ZOOM 2. GENERACE : Výroba nejlepší optiky vyžaduje velkou míru zkušeností a znalostí technologie. Znamená to, že technický vývoj jako např. zvětšování rozsahu zoomování neovlivní klíčovou funkci a nesníží excelentní optickou kvalitu puškohledu. Nový puškohled Z6(i) nabízí stejnou nepřekonatelnou přesnost, flexibilitu a bezpečnost typickou pro všechny předchozí modely Z6(i). Nová je jeho nevtíravá elegance a větší praktická funkčnost: štíhlejší a menší design osvětlovací jednotky se dokonce ještě lépe hodí k širší škále loveckých zbraní. Lovce podporují další nové prvky,které umožňují snadnější a pohodlnější ovládání puškohledu Z6(i).

 

Puškohledy řady Z6i – druhé generace ( GEN 2 ) nemají v současné době žádnou přímou, srovnatelnou konkurenci. Je to absolutní špička v puškohledech, nikdo jiný nenabízí 6.ti násobný zoom a chytrý „SWAROLIGHT“ . O kvalitách optiky- skla, zpracování a technické úrovně nemluvě. Swarovski Z6I-GEN 2. Je absolutní současná jednička.

6násobný zoom v tubusu o průměru 30mm
50% větší rozsah zorného pole - rychleji zachytíte a lépe trefíte cíl
50%větší rozsah zvětšení -větší flexibilita - kdykoliv připraveni pro přesnou střelbu - ať je cíl blízko nebo daleko
Boční věž paralaxy - rychlé ovládání i při přilícení, požadovanou vzdálenost střely lze snadno odečítat - volitelně s věží balistickou
HD optika - brilantní obraz cíle i při velkých zvětšeních, díky tomu je obraz věrnější a kontrastnější, což umožňuje ještě přesnější míření a tím i zásahy
Světelný bod oranžový místo červeného pro lepší viditelnost na těle zvěře

Zvětšení2-12x
Zorné pole ( m / 100 m)21-3,5
Dioptrická korekce (dpt) -3 až +2
Transmise světla (%)90
Stmívací faktor5,7-24,6
Max. rozsah nastavení výškové korekce (m/100m)1,5
Max. rozsah nastavení stranové korekce (m/100m) 1
Kompenzace paralaxy (m)50-∞
Hmotnost SR (g)540 g
Průměr středového tubusu (mm)30